لینک های مرتبط

فیش حقوقی شاغلین
فیش حقوقی شاغلین
حکم حقوقی شاغلین
سامانه ثبت نام الکترونیکی
فیش حقوق بازنشستگان
سامانه نقل وانتقالات داخلي استان1391
حکم حقوقی بازنشستگان
پورتال هوشمند سازی مدارس
roshd
پایگاه اطلاع رسانی دولت

کارت شارژ و وایمکس

کارت شارژ

مرحله استاني جشنواره الگوهاي برتر تدريس رشته ریاضی پايه دهم(رياضي-تجربي)

مرحله استاني جشنواره الگوهاي برتر تدريس  رشته ریاضی پايه دهم(رياضي-تجربي) امروز 17 اردیبهشت در محل گروههای آموزشی با حضور دبیران شرکت کننده و داوران و رئیس گروه تکنولوژی و گروههای آموزشی در حال برگزاری است.

برگزاری دوره آموزشی تولید محتوای الکترونیک در هنرستان وحدت یاسوج

در تاریخ 23 / 01 /97 و با حضور هنر آموزان رشته های مدیریت خانواده و تربیت کودک شهرستان بویراحمد ، دوره آموزشی تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار Auto play در محل هنرستان وحدت یاسوج برگزار گردید .

 

دیدار سرگروههای فنی و حرفه ای و کاردانش استان با معاون آموزش متوسطه

در تاریخ 21 / 01 /97 سرگروههای فنی و حرفه ای و کاردانش استان در اولین روز کاری خود در سال جدید ، جهت عرض تبریک سال نو با معاون  آموزش متوسطه استان دیدار کردند.

در این دیدار دکتر رضایی ضمن  تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای  همکاران ،  از زحمات سال گذشته سرگروههای استانی تقدیر نموده و خواستار همکاری و مساعدت بیشتر ایشان در امر هدایت تحصیلی و برگزاری نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان و دعوت از اولیاء و مسولین از این نمایشگاه در ایام آتی شدند.

ایشان تحول در فرهنگ آموزش را تنها راه برون رفت از وضعیت موجود دانسته و معلمان را بانیان اصلی این تحول در آموزش و پرورش دانستند و خواستار همکاری و تلاش بیشتر در این زمینه شدند.

دیدار سرگروههای فنی و حرفه ای و کاردانش استان از نمایشگاه عکاسی با موضوع زمین پاک

در تاریخ 21 / 01 /97 سرگروههای فنی و حرفه ای و کاردانش استان از نمایشگاه عکاسی با موضوع زمین پاک و طبیعت که در محل سالن نمایشگاههای اداره فرهنگ و هنر استان برگزار شده بود بازدید به عمل آوردند.

سال 1397

آغار سال 1397 بر تمامی فرهنگیان و دانش آموزان عزیز مبارک باد.

رو به بالا

بازدید کنندگان971420نفر می باشد