لینک های مرتبط

فیش حقوقی شاغلین
فیش حقوقی شاغلین
حکم حقوقی شاغلین
سامانه ثبت نام الکترونیکی
فیش حقوق بازنشستگان
سامانه نقل وانتقالات داخلي استان1391
حکم حقوقی بازنشستگان
پورتال هوشمند سازی مدارس
roshd
پایگاه اطلاع رسانی دولت

کارت شارژ و وایمکس

کارت شارژ

کارگاه هم اندیشی سرگروههای آموزشی

به نام خدا

کارگاه هم اندیشی سرگروههای آموزشی دوره های متوسطه استان با حضور معاونت آموزش متوسطه و رییس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی و  کارشناسان این اداره برگزار گردید. این کارگاه به مدت سه روز متوالی در تاریخ ششم ،هفتم و هشتم مهرماه با حضور سرگروه های متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی و حرفه ای و کاردانش به صورت جداگانه و تخصصی  برگزار گردید.  در این کارگاه ها رییس اداره تکنولوژی اهداف و برنامه های گروههای آموزشی را در سال تحصیلی 94-93 تشریح کرد همچنین سرگروه های آموزشی نظرات و پیشنهادات خود را جهت بالا بردن ارتقای کیفیت آموزشی  بیان کردند. سپس آقای هاشمی معاونت آموزش متوسطه نظرات و پیشنهادات گروه های آموزشی را جمع بندی نمود و با اشاره به این که در سال تحصیلی جاری به دنبال ارتقای کیفیت هستیم بر نقش اساسی و تاثیر گذار گروهها ی آموزشی در تحقق این هدف اشاره نمود.  وی در بخش دیگری از صحبت های خود به اهمیت اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه پرداخت و اجرای صحیح این برنامه را گامی موثر و اساسی در جهت تحقق اهداف آموزش و پرورش دانست .

 

 

 

خلاصه برنامه سالانه اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه

 

خلاصه برنامه سالانه اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه

ادامه مطلب: خلاصه برنامه سالانه اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه

سرگروههای متوسطه دوم

ردیف

نام ونام خانوادگی

تلفن تماس

رشته تحصیلی

 و ایمیل آدرس وبلاگ

1

علی پورک پور

9177440314

مدیریت

 

2

حسین تاوانه

9176263463

نرم افزار کامپیوتر

 

3

زکریا حسینی

9173412984

زبان خارجه

 

4

داریوش یزدان منش

9177417898

زبان خارجی

 

5

قنبر یزدانپاه

9173433631

زیست شناسی

 

6

حسین همت پور

9177419813

ریاضی

 

7

سیروس یزدان پناه

9173431326

ریاضی

 

9

مسعود راستیانی منش

9171462060

شیمی

 

10

فاطمه مرادیان

09171453700

علوم تجربی

 

11

هادی فتحی

9171437949

معارف اسلامی

 

12

رضا رضایی

9173431809

جغرافیای طبیعی

 

13

رحیم بهمنی

 9177416231

 روانشناسی

 

14

برزو جمالیان

9177428159

زبان وادبیات فارسی

 

15

خلیفه براتی مطلق

9173414776

آمادگی دفاعی

 

16

بهنام علی پور

 09171436426

تاریخ

 

17

بشیر اقبالی

9177416138

فیزیک

 

18

ابراهیم دباغ

9173413387

جامعه شناسی

 

19

امیر فضیلت جو

9173412348

ادبیات عرب

 

20

محمدرضا نصیب

9171451072

اقتصاد

 

21

محمد صالح نسب

9177419737

زبان وادبیات فارسی

 

22

رحمان همت پور

09177418620

تربیت بدنی

 

23

سید نورالدین حسینی

09176228131

پرورشی

 

24

یعقوب برنگ پور

09177440286 

مشاوره

 

24

یدالله زابلی

9171436535

آزمایشگاه

 

25

آصف رستم نژاد

09171433722

فلسفه و منطق

 

26

سجاد پناه پور

09177418114

زمین شناسی

 

27

مهرناز معین

09178244753

تربیت بدنی

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات کارشناسان

 

نام و نام خانوادگی

سمت

آدرس ایمیل

شماره همراه

داود نیک بخت

رییس اداره  تکنولوژی و گروههای آموزشی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09171451705

کورش فلاحی

کارشناس گروههای آموزشی متوسطه دوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

09173414703

 

علیرضا شرفی

 

کارشناس گروههای آموزشی  فنی حرفه ای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09173432085

صدیقه نیک اقبالی

کارشناس گروههای آموزشی  متوسطه اول

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09171454695

آدرس : یاسوج – چارباغ استقلال-  میدان معلم – جنب باشگاه فرهنگیان – اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه                                              

           تلفن تماس با کارشناسان  استان     074-33229611

 

 

 

 

 

 

 

 




کارشناسان شهرستان ها و مناطق

 

نامونامخانوادگی

منطقه /شهرستان

شمارههمراه

شمارهفاکس

عباسکمالی

مارگون

09177414934

 

جلالدرودی

گچساران

09173420928

32333563

کرامتمحمودی

یاسوج

09173431692

4200

محمدی خواه

چاروسا

09178423756

3382

غلامعباسفرجزاده

لوداب

09179425440

33280340

شمساللهپارسیپور

بهمئی

09169011785

07432822241

فرشادنژاد

باشت

09173441747

32622733074

داریوشآذربش

دهدشت

09173440179

7432261807

بهمنحسنپور

دنا

09177428231

 

مشهدیزاده

لنده

09173444346

 

علیتوحیدی

دیشموک

09173423257

07432467475

اسحاقپاراد

عشایر

09171452644

 

فرزادعلیپور

چرام

09177424179

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرگروههای متوسطه اول

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته تحصیلی

تلفن تماس

 و ایمیل آدرس وبلاگ

1

حسین برزگر

کار و فناوری

09177432080

 

2

صدرالدین وهابی

زبان خارجه

9173414165

 

3

افسانه کمالی

زبان خارجه

9178802100

 

5

شعله پاکباز

علوم تجربی

9177417749

 

6

امر الله خلیلفر

علوم تجربی

9177411743

 

7

رحیم بهمنی

علوم اجتماعی

9177416231

 

8

ناهید محمدخانی

علوم اجتماعی

9171452204

 

9

حسن فریدونی

الهیات

9171450361

 

10

علی قبادپور

الهیات

9171436447

 

11

احمد رسام

ریاضی

9171450698

 

12

سعیده حبیب نژاد

ریاضی

9171432476

 

13

محسن محنایی

ادبیات

9171439452

 

14

علیداد آرامشیان

ادبیات

09171438820

 

15

گل اندام راهجو

کار و فناوری

9172795228

 

17

مجتبی دژند

هنرهای تجسمی

9173412502

 

 18

مهرناز معین

تربیت بدنی 

 09178244753

 

18 

 مریم ستوده

 زیست شناسی

09171454772 

 

رو به بالا

بازدید کنندگان684138نفر می باشد