نتایج مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی وکارگاهی

  • پرینت

به نام خدا

نتایج مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی وکارگاهی  سال تحصیلی 96-95

                

                                                                                                                                                                       

رتبه

امتیاز

شهرستان / منطقه

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

اول (منتخب کشوری)

86.5

لنده

فیزیک

زینب فتاحی

1

اول (منتخب کشوری)

77.25

لنده

فیزیک

سمیه حسینی برومند

2

اول (منتخب کشوری)

70.5

کهگیلویه

فیزیک

زهرا کیانی فرد

3

دوم

68

لنده

فیزیک

زهرا خالقی

4

دوم

67.5

گچساران

فیزیک

مریم ممویی

5

دوم

67

دنا

فیزیک

صابر فکوری

6

سوم

64

دنا

فیزیک

محمد باقر ابراهیمی

7

سوم

63.5

بهمئی

فیزیک

معین مزارعیان

8

سوم

62.25

بویراحمد

فیزیک

سوزان شادپور

9

اول (منتخب کشوری)

79

بویراحمد

شیمی

فروغ خالق پناه

10

اول (منتخب کشوری)

79

بویراحمد

شیمی

پریا سعیدی

11

اول (منتخب کشوری)

75.25

بویراحمد

شیمی

زهرا حسن پور

12

دوم

54.25

بهمئی

شیمی

نیلوفر زارعی

13

دوم

53.25

گچساران

شیمی

نیلوفر اکبری

14

دوم

51.75

گچساران

شیمی

مرضیه موسوی

15

سوم

51.5

بهمئی

شیمی

نسرین هاشمی

16

سوم

51.5

گچساران

شیمی

زهرا تلخ آبی

17

سوم

46.5

چرام

شیمی

هانیه حیدری

18

اول (منتخب کشوری)

73.25

کهگیلویه

زیست شناسی

سارا رسم

19

اول (منتخب کشوری)

69.5

بویراحمد

زیست شناسی

پردیس دژمان

20

اول (منتخب کشوری)

69.5

بویراحمد

زیست شناسی

فتانه رنجبر

21

دوم

67.25

کهگیلویه

زیست شناسی

گلشن فتحی

22

دوم

66.5

بویراحمد

زیست شناسی

غزل محمدیان

23

دوم

64.75

کهگیلویه

زیست شناسی

مریم خدادوست

24

سوم

62

لنده

زیست شناسی

سعیده نیازی

25

سوم

60.5

لنده

زیست شناسی

آناهیتا پاکباز

26

سوم

60

لنده

زیست شناسی

پریسا عزیزی

27

اول (منتخب کشوری)

76.5

دنا

آزمایشگاه علوم

زهرا طهماسبی

28

اول (منتخب کشوری)

75

دنا

آزمایشگاه علوم

مرضیه مرتضوی

29

اول (منتخب کشوری)

69

بویراحمد

آزمایشگاه علوم

فروغ نگین تاجی

30

دوم

68.5

دنا

آزمایشگاه علوم

زهرا چراغی

31

دوم

68

بویراحمد

آزمایشگاه علوم

نرگس جهان بین

32

دوم

66.5

بویراحمد

آزمایشگاه علوم

زهرا رزمجو

33

سوم

61.75

گچساران

آزمایشگاه علوم

دانیال مظفری نژاد

34

سوم

60

گچساران

آزمایشگاه علوم

نیما افروز

35

سوم

57.75

گچساران

آزمایشگاه علوم

حسین عالی زاده

36

اول

35.81

گچساران

رایانه

سپهر میهن نورد

37

دوم

17.74

چرام

رایانه

ساناز جهان بخشی

38

سوم

17.14

بهمئی

رایانه

محمد فاطمی اصل

39

 

توجه : رشته رایانه مرحله کشوری ومنتخب کشوری ندارد .

 

اداره تکنولوژی وگروههای آموزشی متوسطه استان